Vitamins
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $11.69, formerly: $12.99
SAVE $1.30
Plus tax
Life Brand
Folic Acid 1 mg 365 Tablets Value Pack
365 ea, $0.03/1ea
Low Stock

sale: $13.04, formerly: $14.49
SAVE $1.45
Plus tax
Life Brand
Spectrum Women 90 Tablets
90 ea, $0.14/1ea
Low Stock

sale: $13.04, formerly: $14.49
SAVE $1.45
Plus tax
Life Brand
Vitamin B50 Complex 120 Tablets
120 ea, $0.11/1ea

sale: $21.59, formerly: $23.99
SAVE $2.40
Plus tax
Life Brand
Orange Flavour Vitamin C 500 mg 500 Chewable Tablets
500 ea, $0.04/1ea
Low Stock

sale: $21.59, formerly: $23.99
SAVE $2.40
Plus tax
Life Brand
Vitamin C 500mg Chewable
500 ea, $0.04/1ea

sale: $7.64, formerly: $9.34
SAVE $1.70
Plus tax
Life Brand
Vitamin B1 100mg
100 ea, $0.08/1ea
Out of Stock

$16.99
Plus tax
Webber Naturals
Vitamin B12 2500 Mcg Natural Cherry Flavour
60 ea, $0.28/1ea
Low Stock
sale: $17.47, formerly: $22.99
SAVE $5.52
Plus tax
OLLY
Men's Multi Gummy Supplement with no artificial flavours and colours Blackberry Blitz
90 ea, $0.19/1ea
Out of Stock
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $16.14
SAVE $0.95
Plus tax
Emergen C
Turmeric & Ginger Powder
18 ea, $0.84/1ea
Low Stock

$23.99
Plus tax
Jamieson
Advanced Multivitamin & Energy Support Caplets
90 ea, $0.27/1ea
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Vanilla, Blended, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































