Vitamins
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
$31.99
Plus tax
Orange Naturals
Adult Multi Advanced Nutritional Support 60 Veg Capsules
60 ea, $0.53/1ea
Low Stock
Low Stock

$89.99
Plus tax
Progressive
VegeGreens Powder Blueberry Medley Flavour
530 g, $16.98/100g
Low Stock

$52.49
Plus tax
Progressive
VegeGreens Powder Pineapple Coconut Flavour
265 g, $19.81/100g
Low Stock
$35.99
Plus tax
Orange Naturals
Elderberry + Vitamin C Liquid 5 Years & Up
450 ml, $8.00/100ml
5,000 PC Optimum Points
Low Stock
$66.99
Plus tax
Garden of Life
Dr. Formulated Probiotics Vegetarian Capsules Once Daily Ultra
30 ea, $2.23/1ea
Out of Stock
Low Stock
$56.99
Plus tax
Orange Naturals
Jointly Stiffness & Joint Pain Glucosamine + Nem
60 ea, $0.95/1ea
5,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Acai Berry 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.51/1ea
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Lemon Lime 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.51/1ea

sale: $15.59, formerly: $19.49
SAVE $3.90
Plus tax
Centrum
Men Tablets
90 ea, $0.17/1ea
Low Stock
sale: $17.99, formerly: $22.49
SAVE $4.50
Plus tax
Centrum
Multigummies Adult 50+ Multivitamin And Multimineral Supplement, 130 Count
130 ea, $0.14/1ea
Low Stock
sale: $17.99, formerly: $20.39
SAVE $2.40
Plus tax
Centrum
Multigummies Men Multivitamin And Multimineral Supplement, 130 Count
130 ea, $0.14/1ea
sale: $17.99, formerly: $20.39
SAVE $2.40
Plus tax
Centrum
Multigummies Women Multivitamin And Multimineral Supplement
130 ea, $0.14/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g
sale: $6.00, formerly: $12.00
SAVE $6.00
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, European
250 g, $2.40/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































