Vitamins
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Super Orange 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.51/1ea
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Tangerine 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.51/1ea

sale: $7.19, formerly: $7.99
SAVE $0.80
Plus tax
Life Brand
Vitamin A 10000 Iu 100 Softgels
100 ea, $0.07/1ea
Low Stock

sale: $7.64, formerly: $9.34
SAVE $1.70
Plus tax
Life Brand
Vitamin B12 1000mcg
100 ea, $0.08/1ea

sale: $5.84, formerly: $6.49
SAVE $0.65
Plus tax
Life Brand
Vitamin D, 1000Iu, Orange, 100 Chewable Tablets
100 ea, $0.06/1ea

sale: $5.84, formerly: $6.49
SAVE $0.65
Plus tax
Life Brand
Vitamin D3 1000 Iu 100 Tablets
100 ea, $0.06/1ea
Out of Stock

sale: $5.84, formerly: $6.49
SAVE $0.65
Plus tax
Life Brand
Vitamin D3 1000 IU 250 Tablets
250 ea, $0.02/1ea
Out of Stock

sale: $5.84, formerly: $6.49
SAVE $0.65
Plus tax
Life Brand
Vitamin D3 400 IU 250 Tablets Value Pack
250 ea, $0.02/1ea
Low Stock

sale: $15.59, formerly: $19.49
SAVE $3.90
Plus tax
Centrum
Women Tablets
90 ea, $0.17/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea















---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































