Vitamin B
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.84, formerly: $6.49
SAVE $0.65
Plus tax
Life Brand
Timed Release Vitamin B12 1200 mcg 80 Tablets
80 ea, $0.07/1ea
Low Stock

$15.99
Plus tax
Jamieson
Vitamin B12 100 mcg Methylcobalamin Tablets
100 ea, $0.16/1ea
Low Stock

$15.49
Plus tax
Jamieson
Vitamin B6, Vitamin B12 & Folic Acid Tablets
110 ea, $0.14/1ea
Low Stock
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Plus tax
Life Brand
Vitamin B12 250 mcg 100 Tablets
100 ea, $0.06/1ea
Low Stock

$19.99
Plus tax
Jamieson
Vitamin B12 2,500 mcg Fast-Dissolving Tablets
60 ea, $0.33/1ea
Low Stock

$23.49
Plus tax
Webber Naturals
Timed Release B12 1200 Mcg Value Size
150 ea, $0.16/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock

$19.99
Plus tax
Jamieson
Vitamin B12 5,000 mcg Fast Dissolving Tablets
45 ea, $0.44/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $15.29, formerly: $16.99
SAVE $1.70
Plus tax
Life Brand
Timed Release Vitamin B100 Complex 150 Tablets
150 ea, $0.10/1ea
Low Stock

sale: $13.04, formerly: $14.49
SAVE $1.45
Plus tax
Life Brand
Vitamin B Complex with Vitamin C 200 Capsules Value Pack
200 ea, $0.07/1ea

sale: $14.84, formerly: $16.49
SAVE $1.65
Plus tax
Life Brand
Vitamin B12 5000 mcg 60 Sublingual Tablets
60 ea, $0.25/1ea
Low Stock

$23.49
Plus tax
Webber Naturals
B12 250 Mcg Methylcobalamin Value Size
200 ea, $0.12/1ea
Low Stock
Low Stock

sale: $13.04, formerly: $14.49
SAVE $1.45
Plus tax
Life Brand
Vitamin B50 Complex 120 Tablets
120 ea, $0.11/1ea

sale: $7.64, formerly: $9.34
SAVE $1.70
Plus tax
Life Brand
Vitamin B1 100mg
100 ea, $0.08/1ea
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g





















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































