Vitamin C
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$18.99
Plus tax
Emergen C
Raspberry 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.63/1ea
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Acai Berry 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.51/1ea
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Immune+ Super Orange 1000Mg Vitamin C And Multivitamin Supplement, 24 Count
24 ea, $0.63/1ea
Low Stock
sale: $14.79, formerly: $18.49
SAVE $3.70
Plus tax
Emergen C
Immune+ Gummies Super Orange
45 ea, $0.33/1ea
sale: $15.29, formerly: $16.99
SAVE $1.70
Plus tax
Life Brand
Timed Release Vitamin C 1000 mg with Rose Hips 120 Tablets
120 ea, $0.13/1ea
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Plus tax
Life Brand
Vitamin C 500 mg 120 Tablets
120 ea, $0.05/1ea
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Immune Plus Elderberry Powder
18 ea, $0.84/1ea
Low Stock

sale: $16.64, formerly: $18.49
SAVE $1.85
Plus tax
Life Brand
Vitamin C 500 mg 500 Tablets
500 ea, $0.03/1ea
Low Stock

sale: $21.59, formerly: $23.99
SAVE $2.40
Plus tax
Life Brand
Orange Flavour Vitamin C 500 mg 500 Chewable Tablets
500 ea, $0.04/1ea
Low Stock

sale: $21.59, formerly: $23.99
SAVE $2.40
Plus tax
Life Brand
Vitamin C 500mg Chewable
500 ea, $0.04/1ea
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Turmeric & Ginger Powder
18 ea, $0.84/1ea
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Gummies 500Mg Vitamin C Supplement, Orange, Tangerine & Raspberry Flavours
45 ea, $0.34/1ea
sale: $14.79, formerly: $18.49
SAVE $3.70
Plus tax
Emergen C
Crystals, Strawberry flavour, Immune Support, 500mg Vitamin C
24 ea, $0.62/1ea
sale: $14.79, formerly: $18.49
SAVE $3.70
Plus tax
Emergen C
Crystals Powder, Orange flavour
24 ea, $0.62/1ea
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Lemon Lime 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.51/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































