Vitamins
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $17.99, formerly: $22.49
SAVE $4.50
Plus tax
Centrum
Multigummies Adult 50+ Multivitamin And Multimineral Supplement, 130 Count
130 ea, $0.14/1ea
Low Stock
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
Centrum
Junior Multigummies Tropical Fruit Block
60 ea, $0.21/1ea
Low Stock
sale: $17.99, formerly: $20.39
SAVE $2.40
Plus tax
Centrum
Adults Multigummies Tropical Fruit Block
120 ea, $0.15/1ea
$18.99
Plus tax
Emergen C
Raspberry 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.63/1ea
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Acai Berry 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.51/1ea
Low Stock
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Plus tax
Life Brand
Vitamin B12 250 mcg 100 Tablets
100 ea, $0.06/1ea
Low Stock
sale: $17.99, formerly: $22.49
SAVE $4.50
Plus tax
Centrum
Multigummies Multi+Beauty, 90 Count
90 ea, $0.20/1ea

$19.99
Plus tax
Jamieson
Vitamin B12 2,500 mcg Fast-Dissolving Tablets
60 ea, $0.33/1ea
Low Stock

$23.49
Plus tax
Webber Naturals
Timed Release B12 1200 Mcg Value Size
150 ea, $0.16/1ea
Low Stock
sale: $5.84, formerly: $6.49
SAVE $0.65
Plus tax
Life Brand
Maximum Strength Vitamin D3 2500 IU 180 Tablets
180 ea, $0.03/1ea
sale: $17.99, formerly: $20.39
SAVE $2.40
Plus tax
Centrum
Multigummies Men 50+ Multivitamin And Multimineral Supplement, 120 Count
120 ea, $0.15/1ea
Low Stock

sale: $14.79, formerly: $18.49
SAVE $3.70
Plus tax
Centrum
Minis Women 50+ Multivitamin And Multimineral Supplement, 160 Count
160 ea, $0.09/1ea
Low Stock

sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Centrum
Forte Essentials Adult Multivitamin And Multimineral Supplement, 100 Count
100 ea, $0.15/1ea

sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Ddrops
Kids Booster Liquid Vitamin D3 600 IU
5 ml, $231.80/100ml
Low Stock

$22.99
Plus tax
Jamieson
100% Complete Multivitamin Caplets For Women 50+
115 ea, $0.20/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $14.79, formerly: $18.49
SAVE $3.70
Plus tax
Emergen C
Immune+ Gummies Super Orange
45 ea, $0.33/1ea

$22.99
Plus tax
Jamieson
100% Complete Multivitamin Caplets For Adults 65+
115 ea, $0.20/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































