Vitamins
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $17.99, formerly: $22.49
SAVE $4.50
Plus tax
Centrum
Multigummies Multi+Beauty, 90 Count
90 ea, $0.20/1ea
sale: $17.99, formerly: $20.39
SAVE $2.40
Plus tax
Centrum
Multigummies Men Multivitamin And Multimineral Supplement, 130 Count
130 ea, $0.14/1ea
sale: $17.99, formerly: $20.39
SAVE $2.40
Plus tax
Centrum
Multigummies Women Multivitamin And Multimineral Supplement
130 ea, $0.14/1ea
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Super Orange 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.51/1ea
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Gummies 500Mg Vitamin C Supplement, Orange, Tangerine & Raspberry Flavours
45 ea, $0.34/1ea
sale: $17.99, formerly: $20.39
SAVE $2.40
Plus tax
Centrum
Adults Multigummies Tropical Fruit Block
120 ea, $0.15/1ea
sale: $12.14, formerly: $13.49
SAVE $1.35
Plus tax
Life Brand
Vitamin E 400 IU 120 Softgels
120 ea, $0.10/1ea
Low Stock
Low Stock

$29.99
Plus tax
Jamieson
100% Complete Multivitamin Caplets For Women 50+
160 ea, $0.19/1ea
Low Stock
sale: $14.39, formerly: $15.99
SAVE $1.60
Plus tax
Life Brand
Spectrum Men 50 Plus 90 Tablets
90 ea, $0.16/1ea
Low Stock

$29.99
Plus tax
Jamieson
100% Complete Multivitamin Caplets for Men 50+
160 ea, $0.19/1ea
Low Stock

sale: $13.04, formerly: $14.49
SAVE $1.45
Plus tax
Life Brand
Vitamin B Complex with Vitamin C 200 Capsules Value Pack
200 ea, $0.07/1ea

sale: $14.84, formerly: $16.49
SAVE $1.65
Plus tax
Life Brand
Vitamin B12 5000 mcg 60 Sublingual Tablets
60 ea, $0.25/1ea
Low Stock
sale: $11.24, formerly: $12.49
SAVE $1.25
Plus tax
Life Brand
Strawberry-Raspberry Flavour Vitamin B12 1500 mcg 60 Gummies
60 ea, $0.19/1ea
Low Stock

$29.99
Plus tax
Jamieson
100% Complete Multivitamin Caplets For Women
160 ea, $0.19/1ea
Low Stock

$22.99
Plus tax
Jamieson
100% Complete Multivitamin Caplets For Adults 50+
115 ea, $0.20/1ea
Low Stock

$23.49
Plus tax
Webber Naturals
B12 250 Mcg Methylcobalamin Value Size
200 ea, $0.12/1ea
Low Stock
sale: $7.64, formerly: $8.49
SAVE $0.85
Plus tax
Life Brand
Vitamin E 200 IU 100 Softgels
100 ea, $0.08/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
Plus tax
Life Brand
Vitamin E 400 IU 200 Softgels
200 ea, $0.09/1ea
sale: $15.74, formerly: $17.49
SAVE $1.75
Plus tax
Life Brand
Spectrum Multivitamin Gummy for Mens 50+ Mixed Fruit Flavour, 130 Gummies
130 ea, $0.12/1ea

sale: $11.69, formerly: $12.99
SAVE $1.30
Plus tax
Life Brand
Folic Acid 1 mg 365 Tablets Value Pack
365 ea, $0.03/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































