Vitamin D
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $18.79, formerly: $23.49
SAVE $4.70
Plus tax
Centrum
Junior Multigummies Multivitamin And Multimineral Supplement
120 ea, $0.16/1ea

sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Ddrops
Baby Liquid Vitamin D3 400 IU
2.5 ml, $543.60/100ml
$19.99
Plus tax
Jamieson
Vitamin D3 1,000 IU Gummies Orange, Lemon, Strawberry Flavour
130 ea, $0.15/1ea
Low Stock

sale: $9.99, formerly: $14.49
SAVE $4.50
Plus tax
Ddrops
Adult Liquid vitamin D3 1000 IU
5 ml, $199.80/100ml
Low Stock
sale: $7.19, formerly: $7.99
SAVE $0.80
Plus tax
Life Brand
Vitamin D3 1000 IU 180 Soft Gels
180 ea, $0.04/1ea

sale: $7.19, formerly: $7.99
SAVE $0.80
Plus tax
Life Brand
Vitamin K2 120 mcg and Vit D3 1000 IU
30 ea, $0.24/1ea
sale: $5.84, formerly: $6.49
SAVE $0.65
Plus tax
Life Brand
Maximum Strength Vitamin D3 2500 IU 180 Tablets
180 ea, $0.03/1ea

sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Ddrops
Kids Booster Liquid Vitamin D3 600 IU
5 ml, $231.80/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $15.59, formerly: $19.49
SAVE $3.90
Plus tax
Vitafusion
Vitamin D3 Gummy Vitamins
150 ea, $0.10/1ea
Low Stock

sale: $6.74, formerly: $8.91
SAVE $2.17
Plus tax
Life Brand
Liquid Vitamin D 1000Iu 25Ml
25 ml, $0.27/1ea

sale: $9.99, formerly: $14.49
SAVE $4.50
Plus tax
Ddrops
Liquid Vitamin D3 400 IU
1.7 ml, $587.65/100ml
Low Stock

sale: $5.84, formerly: $6.49
SAVE $0.65
Plus tax
Life Brand
Vitamin D, 1000Iu, Orange, 100 Chewable Tablets
100 ea, $0.06/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































