Vitamins
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$18.99
Plus tax
Emergen C
Raspberry 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.63/1ea
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Acai Berry 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.51/1ea
Low Stock

sale: $15.59, formerly: $19.49
SAVE $3.90
Plus tax
Centrum
Women 50+ Tablets
90 ea, $0.17/1ea

sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Ddrops
Baby Liquid Vitamin D3 400 IU
2.5 ml, $543.60/100ml
sale: $5.84, formerly: $6.49
SAVE $0.65
Plus tax
Life Brand
Timed Release Vitamin B12 1200 mcg 80 Tablets
80 ea, $0.07/1ea
$19.99
Plus tax
Jamieson
Vitamin D3 1,000 IU Gummies Orange, Lemon, Strawberry Flavour
130 ea, $0.15/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Immune+ Super Orange 1000Mg Vitamin C And Multivitamin Supplement, 24 Count
24 ea, $0.63/1ea
Low Stock

sale: $9.99, formerly: $14.49
SAVE $4.50
Plus tax
Ddrops
Adult Liquid vitamin D3 1000 IU
5 ml, $199.80/100ml
Low Stock
sale: $7.19, formerly: $7.99
SAVE $0.80
Plus tax
Life Brand
Vitamin D3 1000 IU 180 Soft Gels
180 ea, $0.04/1ea

$15.99
Plus tax
Jamieson
Vitamin B12 100 mcg Methylcobalamin Tablets
100 ea, $0.16/1ea
Low Stock

$15.49
Plus tax
Jamieson
Vitamin B6, Vitamin B12 & Folic Acid Tablets
110 ea, $0.14/1ea
Low Stock
sale: $17.99, formerly: $20.39
SAVE $2.40
Plus tax
Centrum
Multigummies Women 50+ Multivitamin And Multimineral Supplement, 120 Count
120 ea, $0.15/1ea

sale: $7.19, formerly: $7.99
SAVE $0.80
Plus tax
Life Brand
Vitamin K2 120 mcg and Vit D3 1000 IU
30 ea, $0.24/1ea
sale: $15.59, formerly: $19.49
SAVE $3.90
Plus tax
Vitafusion
MultiVites Adult Gummy Multivitamin
150 ea, $0.10/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































