Vitamins
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $18.79, formerly: $23.49
SAVE $4.70
Plus tax
Centrum
Junior Multigummies Multivitamin And Multimineral Supplement
120 ea, $0.16/1ea
sale: $17.99, formerly: $22.49
SAVE $4.50
Plus tax
Centrum
Multigummies Adult 50+ Multivitamin And Multimineral Supplement, 130 Count
130 ea, $0.14/1ea
Low Stock
sale: $17.99, formerly: $20.39
SAVE $2.40
Plus tax
Centrum
Multigummies Women Multivitamin And Multimineral Supplement
130 ea, $0.14/1ea
sale: $17.99, formerly: $20.39
SAVE $2.40
Plus tax
Centrum
Multigummies Women 50+ Multivitamin And Multimineral Supplement, 120 Count
120 ea, $0.15/1ea
sale: $17.99, formerly: $20.39
SAVE $2.40
Plus tax
Centrum
Multigummies Men 50+ Multivitamin And Multimineral Supplement, 120 Count
120 ea, $0.15/1ea
Low Stock
sale: $14.79, formerly: $18.49
SAVE $3.70
Plus tax
Centrum
Minis Women 50+ Multivitamin And Multimineral Supplement, 160 Count
160 ea, $0.09/1ea
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Super Orange 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.51/1ea
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Gummies 500Mg Vitamin C Supplement, Orange, Tangerine & Raspberry Flavours
45 ea, $0.34/1ea
sale: $15.59, formerly: $19.49
SAVE $3.90
Plus tax
Vitafusion
Vitamin D3 Gummy Vitamins
150 ea, $0.10/1ea
Low Stock
Low Stock

$19.99
Plus tax
Jamieson
Vitamin B12 5,000 mcg Fast Dissolving Tablets
45 ea, $0.44/1ea
Low Stock
sale: $18.39, formerly: $22.99
SAVE $4.60
Plus tax
OLLY
Gummy Supplement Blissful Berry multivitamin
90 ea, $0.20/1ea
Low Stock
sale: $15.29, formerly: $16.99
SAVE $1.70
Plus tax
Life Brand
Timed Release Vitamin C 1000 mg with Rose Hips 120 Tablets
120 ea, $0.13/1ea
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Plus tax
Life Brand
Vitamin C 500 mg 120 Tablets
120 ea, $0.05/1ea

sale: $6.74, formerly: $8.91
SAVE $2.17
Plus tax
Life Brand
Liquid Vitamin D 1000Iu 25Ml
25 ml, $0.27/1ea

sale: $9.99, formerly: $14.49
SAVE $4.50
Plus tax
Ddrops
Liquid Vitamin D3 400 IU
1.7 ml, $587.65/100ml

sale: $16.64, formerly: $18.49
SAVE $1.85
Plus tax
Life Brand
Vitamin C 500 mg 500 Tablets
500 ea, $0.03/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $15.74, formerly: $17.49
SAVE $1.75
Plus tax
Life Brand
Spectrum Multivitamin Gummy for Women 50+ Mixed Fruit Flavour, 130 Gummies
130 ea, $0.12/1ea
Low Stock
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
Centrum
Junior Multigummies Tropical Fruit Block
60 ea, $0.21/1ea
Low Stock

$22.99
Plus tax
Jamieson
100% Complete Multivitamin Caplets for Men 50+
115 ea, $0.20/1ea
Low Stock
sale: $13.04, formerly: $14.49
SAVE $1.45
Plus tax
Life Brand
Spectrum Women 50 Plus 90 Tablets
90 ea, $0.14/1ea
Low Stock
sale: $15.29, formerly: $16.99
SAVE $1.70
Plus tax
Life Brand
Timed Release Vitamin B100 Complex 150 Tablets
150 ea, $0.10/1ea

sale: $29.59, formerly: $36.99
SAVE $7.40
Plus tax
Centrum
Forte Essentials Adult Multivitamin And Multimineral Supplement, 250 Count
250 ea, $0.12/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g
sale: $6.00, formerly: $12.00
SAVE $6.00
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, European
250 g, $2.40/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































