Ice Cream & Frozen Desserts
Filters
Ice Cream & Frozen Desserts
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.50, formerly: $6.50
SAVE $1.00
Plus tax
Chapmans
Super Fudge Ice Milk Bar
18x75.0 ml, $0.41/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Ben & Jerry's
Ice Cream with Fairtrade Ingredients The Tonight Dough® Non-Gmo
473 ml, $1.48/100ml

sale: $5.50, formerly: $6.50
SAVE $1.00
Plus tax
Chapmans
Super Cone Chocolate and Vanilla Ice Cream with Caramel Centre
8x120.0 ml, $0.57/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Chocolate Peanut Butter Ice Cream
450 ml, $1.55/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Ben & Jerry's
Ice Cream Chocolate Fudge Brownie
473 ml, $1.48/100ml

sale: $5.50, formerly: $7.99
SAVE $2.49
Chapmans
Premium Caramel Praline Ice Cream
2 l, $0.28/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Chocolate Ice Cream
450 ml, $1.55/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Ben & Jerry's
Chocolate Chip Cookie Dough Ice Cream
473 ml, $1.48/100ml

sale: $5.50, formerly: $8.49
SAVE $2.99
Chapmans
Frozen Yogurt Black Jack Cherry
2 l, $0.28/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Coffee Ice Cream
450 ml, $1.55/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Chocolate Hazelnut Ice Cream Bars
3x88.0 ml, $2.65/100ml

sale: $5.50, formerly: $7.99
SAVE $2.49
Chapmans
Premium Butter Pecan Ice Cream
2 l, $0.28/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Vanilla Ice Cream
450 ml, $1.55/100ml

sale: $5.50, formerly: $7.99
SAVE $2.49
Chapmans
Premium The Only Chocolate Ice Cream
2 l, $0.28/100ml

sale: $5.99, formerly: $8.49
SAVE $2.50
Plus tax
Popsicle
Firecracker Ice Pops 18 x 50 mL
18 ea, $0.33/1ea

sale: $5.50, formerly: $7.99
SAVE $2.49
Chapmans
Premium Heavenly Hash Ice Cream
2 l, $0.28/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































