Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $15.59, formerly: $19.49
SAVE $3.90
Plus tax
Centrum
Men Tablets
90 ea, $0.17/1ea
Low Stock

sale: $9.89, formerly: $10.99
SAVE $1.10
Plus tax
Life Brand
Mint Flavour Fast Dissolving Melatonin 5 mg 120 Sublingual Tablets Value Pack
120 ea, $0.08/1ea
sale: $17.99, formerly: $22.49
SAVE $4.50
Plus tax
Centrum
Multigummies Adult 50+ Multivitamin And Multimineral Supplement, 130 Count
130 ea, $0.14/1ea
Low Stock
sale: $17.99, formerly: $20.39
SAVE $2.40
Plus tax
Centrum
Multigummies Men Multivitamin And Multimineral Supplement, 130 Count
130 ea, $0.14/1ea
sale: $17.99, formerly: $20.39
SAVE $2.40
Plus tax
Centrum
Multigummies Women Multivitamin And Multimineral Supplement
130 ea, $0.14/1ea

sale: $21.59, formerly: $26.99
SAVE $5.40
Plus tax
Centrum
Performance Tablets, 75 Count
75 ea, $0.29/1ea

sale: $16.19, formerly: $17.99
SAVE $1.80
Plus tax
Life Brand
Probiotic 10 billion Active Cells
60 ea, $0.27/1ea
Low Stock

sale: $16.19, formerly: $17.99
SAVE $1.80
Plus tax
Life Brand
Probiotic 30 Billion Active Cells, 30 Capsules
30 ea, $0.54/1ea

$15.99
Plus tax
Pure Protein
Protein Bar, Birthday Cake Value Pack
6x50.0 g, $5.33/100g
Low Stock
Low Stock

sale: $13.49, formerly: $14.99
SAVE $1.50
Plus tax
Life Brand
Super Cranberry
60 ea, $0.22/1ea
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Super Orange 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.51/1ea

sale: $8.99, formerly: $10.61
SAVE $1.62
Plus tax
Life Brand
Super Strength Echinacea 2500 mg 60 Softgels
60 ea, $0.15/1ea
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Tangerine 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.51/1ea

sale: $16.64, formerly: $18.49
SAVE $1.85
Plus tax
Life Brand
Ultra Cran, Maximum Strength, 500Mg, 80 Capsules
80 ea, $0.21/1ea
Low Stock

sale: $7.19, formerly: $7.99
SAVE $0.80
Plus tax
Life Brand
Vitamin A 10000 Iu 100 Softgels
100 ea, $0.07/1ea
Low Stock

sale: $7.64, formerly: $9.34
SAVE $1.70
Plus tax
Life Brand
Vitamin B12 1000mcg
100 ea, $0.08/1ea

sale: $11.69, formerly: $12.99
SAVE $1.30
Plus tax
Life Brand
Vitamin B6 100 Mg 100 Tablets
100 ea, $0.12/1ea
Low Stock

sale: $13.94, formerly: $17.99
SAVE $4.05
Plus tax
Life Brand
Vitamin C 500 mg 250 Tablets
250 ea, $0.06/1ea
Out of Stock

sale: $5.84, formerly: $6.49
SAVE $0.65
Plus tax
Life Brand
Vitamin D, 1000Iu, Orange, 100 Chewable Tablets
100 ea, $0.06/1ea

sale: $5.84, formerly: $6.49
SAVE $0.65
Plus tax
Life Brand
Vitamin D3 1000 Iu 100 Tablets
100 ea, $0.06/1ea
Out of Stock

sale: $5.84, formerly: $6.49
SAVE $0.65
Plus tax
Life Brand
Vitamin D3 1000 IU 250 Tablets
250 ea, $0.02/1ea
Out of Stock

sale: $5.84, formerly: $6.49
SAVE $0.65
Plus tax
Life Brand
Vitamin D3 400 IU 250 Tablets Value Pack
250 ea, $0.02/1ea
Low Stock

sale: $15.59, formerly: $19.49
SAVE $3.90
Plus tax
Centrum
Women Tablets
90 ea, $0.17/1ea

sale: $12.14, formerly: $13.99
SAVE $1.85
Plus tax
Life Brand
Zinc Citrate 50 mg
100 ea, $0.12/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g












































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































