Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$56.99
Plus tax
Gold Collagen
Pure Liquid Collagen Supplement Early Signs of Aging 10x50ml
10 ea, $5.70/1ea
Low Stock
$56.99
Plus tax
Orange Naturals
Jointly Stiffness & Joint Pain Glucosamine + Nem
60 ea, $0.95/1ea
5,000 PC Optimum Points
Low Stock
Out of Stock
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Acai Berry 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.51/1ea
Low Stock

$28.99
Plus tax
Organika
Blood Sugar Control 120 Vegetarian Capsules
120 ea, $0.24/1ea
Low Stock

sale: $8.54, formerly: $9.49
SAVE $0.95
Plus tax
Life Brand
Chromium Picolinate 250Mcg 100 Tablets
100 ea, $0.09/1ea
Low Stock

sale: $11.24, formerly: $12.49
SAVE $1.25
Plus tax
Life Brand
Digestive Enzyme
60 ea, $0.19/1ea

sale: $13.94, formerly: $15.49
SAVE $1.55
Plus tax
Life Brand
Extra Strength 5 Htp, 200Mg, 60 Timed Release Tablets
60 ea, $0.23/1ea
Low Stock
sale: $12.60, formerly: $14.00
SAVE $1.40
Plus tax
Life Brand
Extra Strength Oregano Oil, 90 Softgels
90 ea, $0.14/1ea
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Lemon Lime 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.51/1ea
Low Stock
sale: $47.99, formerly: $59.99
SAVE $12.00
Plus tax
Natural Calm
Magnesium Plain
452 g, $10.62/100g
Low Stock

sale: $10.34, formerly: $11.49
SAVE $1.15
Plus tax
Life Brand
Melatonin Plus L-Theanine, 5-Htp, Tropical Flavours, 30 Chewable Tablets
30 ea, $0.34/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































