Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $24.64, formerly: $28.99
SAVE $4.35
Plus tax
Nature's Way
Turmeric Joint Pain Relief 60 Vegetarian Tablets
60 ea, $0.41/1ea
Low Stock
Low Stock
Out of Stock
Low Stock

$56.99
Plus tax
North Coast Naturals
Boosted Vegan ALL-IN-ONE Vanilla
840 g, $6.78/100g
Low Stock
Low Stock
sale: $32.29, formerly: $37.99
SAVE $5.70
Plus tax
Nature's Way
NutraVege, Omega 3 Vitamin D, Plant Based Liquid 200 mL
200 ml, $16.15/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $69.25, formerly: $73.99
SAVE $4.74
Plus tax
Iron Vegan
Athlete's Blend Protein Powder Chocolate Flavour
1 kg, $6.93/100g
Low Stock
Low Stock

$89.99
Plus tax
Progressive
PhytoBerry Antioxidant Powder Natural Berry
900 g, $10.00/100g
Low Stock

sale: $11.69, formerly: $13.59
SAVE $1.90
Plus tax
Life Brand
Polyvitamin Drops 50Ml Mixed Fruit
50 ml, $23.38/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































