Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Out of Stock
$23.99
Plus tax
Orange Naturals
Homeopathic Remedy Cough + Cold Night
100 ml, $23.99/100ml
5,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $28.89, formerly: $33.99
SAVE $5.10
Plus tax
Nature's Way
Tablets Cortisol Manager
28 ea, $1.03/1ea
Low Stock
$35.99
Plus tax
Orange Naturals
Elderberry + Vitamin C Liquid 5 Years & Up
450 ml, $8.00/100ml
5,000 PC Optimum Points
Low Stock

$20.69
Plus tax
Life Brand
Green Boost Immune & Antioxidants French Vanilla Flavour
400 g, $5.17/100g
Out of Stock

sale: $55.99, formerly: $61.25
SAVE $5.26
Plus tax
Genuine Health
Joint Care+ Fast Pain Relief+, Natural Eggshell Membrane
60 ea, $0.93/1ea
Low Stock
$66.99
Plus tax
Garden of Life
Dr. Formulated Probiotics Vegetarian Capsules Once Daily Ultra
30 ea, $2.23/1ea
Out of Stock
Out of Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































