Minerals
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $21.59, formerly: $26.99
SAVE $5.40
Plus tax
Centrum
Performance Tablets, 75 Count
75 ea, $0.29/1ea
Low Stock
sale: $14.79, formerly: $18.49
SAVE $3.70
Plus tax
Centrum
Prenatal Multigummies Block
60 ea, $0.25/1ea

$10.49
Plus tax
Webber Naturals
Sleep Support Magnesium Citrate Krebs Cycle
60 ea, $0.17/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $14.39, formerly: $20.99
SAVE $6.60
Plus tax
Lil Critters
Paw Patrol Children’s Gummy Multivitamin
190 ea, $0.08/1ea
Low Stock

sale: $11.24, formerly: $12.49
SAVE $1.25
Plus tax
Life Brand
Magnesium 500 mg 90 Tablets
90 ea, $0.12/1ea

sale: $8.09, formerly: $8.99
SAVE $0.90
Plus tax
Life Brand
Mild Iron 28 mg 90 Capsules
90 ea, $0.09/1ea
Low Stock

sale: $13.94, formerly: $15.49
SAVE $1.55
Plus tax
Life Brand
Calcium 500 mg 275 Tablets
275 ea, $0.05/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































