Probiotics
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
Low Stock

sale: $41.99, formerly: $44.99
SAVE $3.00
Plus tax
Genuine Health
Vegan Capsules Probiotic Women'S Daily Advanced Gut Health
30 ea, $1.40/1ea
Low Stock

sale: $24.00, formerly: $28.99
SAVE $4.99
Plus tax
Genuine Health
Advanced Gut Health Probiotic Kids 5 Billion Cfu Daily Care Lemonade Chewables
30 ea, $0.80/1ea

sale: $25.00, formerly: $28.99
SAVE $3.99
Plus tax
Genuine Health
Advanced Gut Health Probiotic 15 Billion Cfu Daily Care
30 ea, $0.83/1ea

sale: $41.99, formerly: $44.99
SAVE $3.00
Plus tax
Genuine Health
Advanced Gut Health Probiotic 50 Billion Cfu Daily Care
30 ea, $1.40/1ea
Low Stock

sale: $46.99, formerly: $55.99
SAVE $9.00
Plus tax
Genuine Health
100 Billion Cfu Restorative Care High Potency Advanced Gut Health Probiotic
20 ea, $2.35/1ea

sale: $46.99, formerly: $55.99
SAVE $9.00
Plus tax
Genuine Health
50 Billion Cfu Daily Care Mood Advanced Gut Health Probiotic
30 ea, $1.57/1ea
Low Stock
$62.99
Plus tax
Garden of Life
Dr. Formulated Probiotics Mood+ 50 Billion Vegetarian Capsules
60 ea, $1.05/1ea
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Gusto! Brioche Style Buns
520 g, $0.83/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































