Deodorants & Antiperspirants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $14.39, formerly: $19.99
SAVE $5.60
Plus tax
DR.Squatch
Spray Deodorant, Wood Barrel Bourbon
118 ml, $12.19/100ml
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Aluminum-Free Deodorant, Cherry Charm
75 g, $20.25/100g
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Native
Whole Body Deodorant Spray, Sandalwood & Shea Butter
99 g, $16.15/100g
Low Stock
sale: $8.49, formerly: $10.99
SAVE $2.50
Plus tax
Degree
Men Deodorant Spray Whole Body Active Fresh Aluminum-Free
113 g, $7.51/100g
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Native
Sea Salt & Cedar Whole Body Deodorant Spray
99 g, $16.15/100g
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Native
Aerosol-Free Spray Deodorant, Eucalyptus & Mint
99 g, $16.15/100g
Low Stock
sale: $14.39, formerly: $19.99
SAVE $5.60
Plus tax
DR.Squatch
Spray Deodorant, Fresh Falls
118 ml, $12.19/100ml
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Native
Aerosol-Free Spray Deodorant, Cucumber & Mint
99 g, $16.15/100g
Low Stock
sale: $8.49, formerly: $10.99
SAVE $2.50
Plus tax
Degree
Whole Body Deodorant Spray, Fresh Citrus Scent, Aluminum Free
113 g, $7.51/100g
Low Stock
$31.99
Plus tax
Drysol
Deodorants, Dab-O-Matic Extra Strength Antiperspirant 20%, 35 ml
35 ml, $91.40/100ml
Low Stock
sale: $14.39, formerly: $19.99
SAVE $5.60
Plus tax
DR.Squatch
Spray Deodorant, Rainforest Rapids
118 ml, $12.19/100ml
sale: $8.49, formerly: $10.99
SAVE $2.50
Plus tax
Degree
Men Whole Body Deodorant Spray, Ocean Rush Scent, Aluminum Free
113 g, $7.51/100g
Low Stock
sale: $14.39, formerly: $19.99
SAVE $5.60
Plus tax
DR.Squatch
Spray Deodorant, Birchwood Breeze
118 ml, $12.19/100ml
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































