Deodorants & Antiperspirants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Axe
Fine Fragrances Body Spray Watermelon Freeze
113 g, $7.96/100g
Low Stock
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Axe
Fine Fragrance Collection Body Spray Cherry Spritz
113 g, $7.96/100g
sale: $2.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Speed Stick
Men's Deodorant, Fresh
85 g, $4.71/100g
sale: $8.50, formerly:
Limit 4, after limit $9.49
Plus tax
Dove
Antiperspirant Stick for 72H Protection Sport Fresh
76 g, $12.49/100g
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Deodorant Vanilla & Cactus Flower
75 g, $20.25/100g
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Lilac and White Tea, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Native
Aerosol-Free Spray Deodorant, Coconut & Vanilla
99 g, $16.15/100g
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Sweet Peach & Nectar, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Lavender and Rose, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
sale: $14.39, formerly: $17.99
SAVE $3.60
Plus tax
DR.Squatch
Men's Natural Deodorant, Rainforest Rapids
75 g, $19.19/100g
Low Stock
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Axe
Premium Body Spray for Men, Green Geranium deodorant
113 g, $7.96/100g
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Deodorant Pine & Mountain Air
75 g, $20.25/100g
Low Stock
sale: $14.39, formerly: $17.99
SAVE $3.60
Plus tax
DR.Squatch
Men's Natural Deodorant, Birchwood Breeze
75 g, $19.19/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































