Deodorants & Antiperspirants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$9.49
Plus tax
Old Spice
Men’s Deodorant, Cosmic Quest, x The Super Mario Galaxy Movie
85 g, $11.16/100g
Low Stock
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Plus tax
Degree
MotionSense Dry Spray Antiperspirant Shower Clean
107 g, $6.07/100g
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Plus tax
Degree
UltraClear Black + White Antiperspirant Dry Spray Pure Fresh
107 g, $6.07/100g
Low Stock
$10.49
Plus tax
Dove
Advanced Care Coconut Water & Sweet Lime Scent 72h Antiperspirant
107 g, $9.80/100g
Low Stock
$10.49
Plus tax
Dove
Advanced Care Invisible Dry Spray Antiperspirant Sheer Cool Scent
107 g, $9.80/100g
Low Stock

sale: $11.49, formerly: $11.99
SAVE $0.50
Plus tax
Dove
Clinical Protection Antiperspirant Stick deodorant Cool Essentials
45 g, $25.53/100g
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Plus tax
Degree
Antiperspirant Deodorant Spray 72H Protection with MotionSense
107 g, $6.07/100g
Low Stock
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Axe
Premium Body Spray for Men, Black Vanilla deodorant
113 g, $7.96/100g
Low Stock

sale: $7.99, formerly: $8.50
SAVE $0.51
Plus tax
Hello
Sunny Daze Aluminum Free Deodorant
73 g, $10.95/100g
Low Stock

sale: $7.99, formerly: $8.50
SAVE $0.51
Plus tax
Hello
Sage + Eucalyptus Aluminum Free Deodorant
73 g, $10.95/100g
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Deodorant Vanilla & Sandalwood
75 g, $20.25/100g
Low Stock

sale: $7.99, formerly: $8.50
SAVE $0.51
Plus tax
Hello
Fresh Citrus Aluminum Free Deodorant for Women and Men
73 g, $10.95/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































