Deodorants & Antiperspirants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Eucalpytus and Mint, Aluminum Free
75 g, $20,253.33/100g
sale: $14.39, formerly: $17.99
SAVE $3.60
Plus tax
DR.Squatch
Deodorant Coastal Mist
75 g, $19.19/100g
Low Stock

sale: $11.49, formerly: $11.99
SAVE $0.50
Plus tax
Degree
Clinical Protection Antiperspirant Stress Control
48 g, $23.94/100g
Low Stock
sale: $14.39, formerly: $17.99
SAVE $3.60
Plus tax
DR.Squatch
Deodorant Coconut Castaway
75 g, $19.19/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Infinite Deodorant Stick, Grapefruit & Patchouli
85 g, $7.05/100g
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Cucumber and Mint, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
sale: $8.50, formerly:
Limit 4, after limit $9.49
Plus tax
Dove
Deodorant Stick aluminum-free deodorant formula Sport Fresh
85 g, $11.16/100g
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Plus tax
Degree
Advanced Dry Spray Antiperspirant Deodorant for Women
107 g, $6.07/100g
sale: $8.50, formerly:
Limit 4, after limit $9.49
Plus tax
Dove
Antiperspirant Stick Sensitive Shield moisturizing cream
76 g, $12.49/100g
$9.49
Plus tax
Old Spice
Men’s Deodorant, Desert Detour, x The Super Mario Galaxy Movie
85 g, $11.16/100g
Low Stock
sale: $3.99, formerly: $5.49
SAVE $1.50
Plus tax
Degree
Base Antiperspirant Stick, Cool Rush
76 g, $5.25/100g
Low Stock

sale: $11.49, formerly: $11.99
SAVE $0.50
Plus tax
Degree
Clinical Protection Antiperspirant Clean
48 g, $23.94/100g
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Axe
Fine Fragrances Body Spray Midnight Amber
113 g, $7.96/100g
sale: $11.49, formerly: $11.99
SAVE $0.50
Plus tax
Degree
Clinical Protection Antiperspirant Shower Clean
48 g, $23.94/100g
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Axe
Premium Body Spray for Men, Aqua Bergamot deodorant
113 g, $7.96/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































