Deodorants & Antiperspirants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Axe
Fine Fragrance Collection Deodorant Stick Black Vanilla
85 g, $10.58/100g
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Black Oak and Amber, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Axe
Fine Fragrance Collection Deodorant Stick Blue Lavender
85 g, $10.58/100g
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Citrus and Herbal Musk, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Native
Whole Body Deodorant, Coconut & Vanilla
68 g, $22.34/100g
Low Stock
sale: $8.49, formerly: $10.99
SAVE $2.50
Plus tax
Degree
Whole Body Deodorant Spray, Rose+Waterlily
113 g, $7.51/100g
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Native
Sensitive Deodorant Sandalwood & Shea Butter
75 g, $21.32/100g
Low Stock
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Blackberry & Green Tea
75 g, $20.25/100g
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Grapefruit & Bergamot, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Aluminum-Free Deodorant, Strawberry Charm
75 g, $20.25/100g
Low Stock

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Axe
Fine Fragrance Collection Deodorant Stick Cherry Spritz
85 g, $10.58/100g
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Jasmine and Cedar, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
Low Stock
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Method
Simply Nourish Deodorant
75 g, $18.12/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































