Deodorants & Antiperspirants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
Low Stock
sale: $6.49, formerly: $7.79
SAVE $1.30
Plus tax
Degree
UltraClear Black + White Antiperspirant Pure Rain
74 g, $8.77/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Antiperspirant Phoenix Crushed Mint & Rosemary
76 g, $7.88/100g
Low Stock
sale: $8.50, formerly:
Limit 4, after limit $9.49
Plus tax
Dove
Men Extra Fresh 72H Triple Action Moisturizer
85 g, $11.16/100g
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Sea Salt and Cedar, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Plus tax
Degree
UltraClear Black + White Antiperspirant Dry Spray Fresh
107 g, $6.07/100g
sale: $8.50, formerly:
Limit 4, after limit $9.49
Plus tax
Dove
Antiperspirant Stick for 72H protection Stain Defense Clean
76 g, $12.49/100g
$8.49
Plus tax
Gillette
Clear Gel Antiperspirant and Deodorant for Men Cool Wave Scent
108 g, $7.86/100g
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Bodyspray Gold Temptation Gold Amber
113 g, $5.30/100g
Low Stock
Low Stock
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Plus tax
Degree
Ultraclear Black + White Antiperspirant Dry Spray Pure Rain
107 g, $6.07/100g
Low Stock
sale: $2.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Lady Speedstick
Antiperspirant, Fruity Melon Scent
45 g, $8.89/100g
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Coconut and Vanilla, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Plus tax
Degree
Advanced Dry Spray Antiperspirant, 72H Protection, Cool Rush
107 g, $6.07/100g
sale: $8.50, formerly:
Limit 4, after limit $9.49
Plus tax
Dove
Men+Care Cool Silver 72H Deodorant Stick
85 g, $11.16/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































