Deodorants & Antiperspirants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Bodyspray Dark Temptation Dark Chocolate
113 g, $5.30/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Bodyspray Phoenix Crushed Mint & Rosemary
113 g, $5.30/100g
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Bodyspray Black Frozen Pear & Cedarwood
113 g, $5.30/100g
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Bodyspray Apollo Sage & Cedarwood
113 g, $5.30/100g
sale: $2.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Lady Speedstick
Antiperspirant Deodorant, Invisible, Cool Fresh
70 g, $5.71/100g
sale: $2.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Speed Stick
Men's Deodorant, Ocean Surf
85 g, $4.71/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Bodyspray Cool Ocean Sea Mist & Grapefruit
113 g, $5.30/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Apollo Sage & Cedarwood
85 g, $7.05/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Phoenix Crushed Mint & Rosemary
85 g, $7.05/100g
Low Stock
sale: $8.50, formerly:
Limit 4, after limit $9.49
Plus tax
Dove
Men+Care Deodorant Stick Clean Comfort
85 g, $11.16/100g
sale: $2.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Speed Stick
Men's Deodorant, Original
85 g, $4.71/100g
$9.49
Plus tax
Secret
Fresh Clear Gel Antiperspirant and Deodorant, Lavender Scentrams
73 g, $13.00/100g
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Axe Antiperspirant Apollo Sage & Cedarwood
76 g, $7.88/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Bodyspray Anarchy Dark Pomegranate & Sandalwood
113 g, $5.30/100g
sale: $2.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Lady Speedstick
Lady Speed Stick Invisible Powder Fresh Antiperspirant
70 g, $5.71/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Bodyspray Ice Chill Iced Mint & Lemon
113 g, $5.30/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Kilo Deodorant Body Spray, Mandarin & Sandalwood
113 g, $5.30/100g
Low Stock
Low Stock
sale: $2.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Lady Speedstick
Antiperspirant Deodorant, Fresh Infusions, Strawberry Splash
45 g, $8.89/100g
sale: $8.50, formerly:
Limit 4, after limit $9.49
Plus tax
Dove
Clean Comfort Antiperspirant Stick
76 g, $12.49/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Antiperspirant Dark Temptation Dark Chocolate
76 g, $7.88/100g
sale: $8.50, formerly:
Limit 4, after limit $9.49
Plus tax
Dove
Antiperspirant Stick for 72h protection Extra Fresh
76 g, $12.49/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































