Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.74, formerly: $8.91
SAVE $2.17
Plus tax
Life Brand
Liquid Vitamin D 1000Iu 25Ml
25 ml, $0.27/1ea
Low Stock

sale: $28.79, formerly: $30.59
SAVE $1.80
Plus tax
Centrum
Prenatal+Dha Multivitamin Supplement With Dha/Epa Omega 3 Combo Pack, 120 Count
120 ea, $0.24/1ea
Low Stock
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Plus tax
Life Brand
Vitamin C 500 mg 120 Tablets
120 ea, $0.05/1ea
Low Stock

sale: $9.99, formerly: $14.49
SAVE $4.50
Plus tax
Ddrops
Liquid Vitamin D3 400 IU
1.7 ml, $587.65/100ml
sale: $10.79, formerly: $11.99
SAVE $1.20
Plus tax
Life Brand
Coenzyme Q-10 100 mg 60 Softgels
60 ea, $0.18/1ea

sale: $16.64, formerly: $18.49
SAVE $1.85
Plus tax
Life Brand
Vitamin C 500 mg 500 Tablets
500 ea, $0.03/1ea
Low Stock
Low Stock

sale: $13.99, formerly: $14.86
SAVE $0.87
Plus tax
Caltrate
Plus Calcium Supplement For Bone Health, Tablets, 60 Count
60 ea, $0.23/1ea
sale: $15.74, formerly: $17.49
SAVE $1.75
Plus tax
Life Brand
Spectrum Multivitamin Gummy for Women 50+ Mixed Fruit Flavour, 130 Gummies
130 ea, $0.12/1ea

$22.99
Plus tax
Jamieson
100% Complete Multivitamin Caplets for Men 50+
115 ea, $0.20/1ea
Low Stock
sale: $12.99, formerly: $18.99
SAVE $6.00
Plus tax
A Vogel
Sore Throat Spray Cold & Flu
30 ml, $43.30/100ml
3,000 PC Optimum Points
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































