Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock

sale: $35.99, formerly: $41.99
SAVE $6.00
Plus tax
Perfect Sports
Diesel New Zealand Whey Protein + Chocolate Toffee Flavour
908 g, $3.96/100g
Low Stock

$31.99
Plus tax
Jamieson
Glucosamine Chondroitin MSM Caplets, 1,300 mg
120 ea, $0.27/1ea
Low Stock
$15.99
Plus tax
Liquid I.V
Sugar-Free Electrolyte Drink Mix for Enhanced Hydration White
6 ea, $2.67/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $15.59, formerly: $19.49
SAVE $3.90
Plus tax
Vitafusion
Vitamin D3 Gummy Vitamins
150 ea, $0.10/1ea
Low Stock

$19.99
Plus tax
Jamieson
Vitamin B12 5,000 mcg Fast Dissolving Tablets
45 ea, $0.44/1ea
Low Stock

sale: $19.99, formerly: $24.49
SAVE $4.50
Plus tax
Perfect Sports
Iprep Advanced Pre-Workout Powder Intense Blue Raspberry
300 g, $6.66/100g
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $16.14
SAVE $0.95
Plus tax
Emergen C
Immune Plus Elderberry Powder
18 ea, $0.84/1ea
Low Stock
sale: $15.29, formerly: $16.99
SAVE $1.70
Plus tax
Life Brand
Timed Release Vitamin C 1000 mg with Rose Hips 120 Tablets
120 ea, $0.13/1ea
Low Stock

sale: $8.09, formerly: $8.99
SAVE $0.90
Plus tax
Life Brand
Mild Iron 28 mg 90 Capsules
90 ea, $0.09/1ea
sale: $18.39, formerly: $22.99
SAVE $4.60
Plus tax
OLLY
Gummy Supplement Blissful Berry multivitamin
90 ea, $0.20/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Gusto! Brioche Style Buns
520 g, $0.83/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.75/100g

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































