Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $12.79, formerly: $13.59
SAVE $0.80
Plus tax
Centrum
Junior Multigummies Tropical Fruit Block
60 ea, $0.21/1ea
Low Stock
sale: $18.79, formerly: $19.96
SAVE $1.17
Plus tax
Centrum
Junior Multigummies Multivitamin And Multimineral Supplement
120 ea, $0.16/1ea
Low Stock

sale: $27.00, formerly: $30.00
SAVE $3.00
Plus tax
Vega
Protein & Greens, Coconut Almond Protein Powder
518 g, $5.21/100g
Low Stock

sale: $19.99, formerly: $24.49
SAVE $4.50
Plus tax
Perfect Sports
iPrep Pre-Workout Powerhouse Fruit Punch Flavour
300 g, $6.66/100g
Low Stock
Low Stock

sale: $27.00, formerly: $30.00
SAVE $3.00
Plus tax
Vega
Protein & Greens, Salted Caramel Protein Powder
510 g, $5.29/100g
Low Stock
Low Stock

sale: $10.34, formerly: $11.49
SAVE $1.15
Plus tax
Life Brand
Liquid Melatonin 5Mg
100 ml, $10.34/100ml
sale: $15.29, formerly: $16.99
SAVE $1.70
Plus tax
Life Brand
Timed Release Vitamin B100 Complex 150 Tablets
150 ea, $0.10/1ea
sale: $13.04, formerly: $14.49
SAVE $1.45
Plus tax
Life Brand
Spectrum Women 50 Plus 90 Tablets
90 ea, $0.14/1ea
Low Stock
sale: $19.99, formerly: $27.99
SAVE $8.00
Plus tax
OLLY
Sleep Gummy Supplement Blackberry Zen
50 ea, $0.40/1ea
Low Stock

sale: $11.69, formerly: $12.99
SAVE $1.30
Plus tax
Life Brand
Double Strength L-Lysine 1000 mg 90 Tablets
90 ea, $0.13/1ea
Low Stock

sale: $29.59, formerly: $31.44
SAVE $1.85
Plus tax
Centrum
Forte Essentials Adult Multivitamin And Multimineral Supplement, 250 Count
250 ea, $0.12/1ea
Low Stock
sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
Plus tax
Centrum
Adults Multigummies Tropical Fruit Block
120 ea, $0.15/1ea
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $6.00, formerly: $12.00
SAVE $6.00
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, European
250 g, $2.40/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































