Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $35.99, formerly: $41.99
SAVE $6.00
Plus tax
Perfect Sports
Diesel Protein Powder Drink Mix Strawberry Ice Cream
908 g, $3.96/100g
Low Stock
sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
Plus tax
Centrum
Multigummies Men 50+ Multivitamin And Multimineral Supplement, 120 Count
120 ea, $0.15/1ea
Low Stock

sale: $22.39, formerly: $27.99
SAVE $5.60
Plus tax
IronKids Essentials
Gummies, Omega-3
180 ea, $0.12/1ea
Low Stock
Low Stock

$9.49
Plus tax
Webber Naturals
Sleep Support Melatonin, Easy Dissolve
60 ea, $0.16/1ea
Low Stock

sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Ddrops
Kids Booster Liquid Vitamin D3 600 IU
5 ml, $231.80/100ml
Low Stock

sale: $35.99, formerly: $41.99
SAVE $6.00
Plus tax
Perfect Sports
Diesel New Zealand Whey Protein + Vanilla Birthday Cake Flavour
908 g, $3.96/100g
Low Stock
Low Stock

$22.99
Plus tax
Jamieson
100% Complete Multivitamin Caplets For Women 50+
115 ea, $0.20/1ea
Low Stock

sale: $35.99, formerly: $41.99
SAVE $6.00
Plus tax
Perfect Sports
Diesel Protein Powder Drink Mix, Chocolate Peanut Butter
908 g, $3.96/100g
Low Stock
Low Stock

$28.99
Plus tax
Jamieson
Extra Strength Omega-3 No Fishy Aftertaste 700 mg
100 ea, $0.29/1ea
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.75/100g

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































