Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$31.99
Plus tax
Sisu
Calcium, Magnesium & Vitamin D Liquid, Strawberry
450 ml, $7.11/100ml
Low Stock

sale: $33.99, formerly: $37.99
SAVE $4.00
Plus tax
Genuine Health
Joint Relief
60 ea, $0.57/1ea
Low Stock
sale: $22.09, formerly: $25.99
SAVE $3.90
Plus tax
Nature's Way
Milk Thistle 60 Vegetarian Capsules
60 ea, $0.37/1ea
Low Stock
Out of Stock
sale: $16.14, formerly: $20.99
SAVE $4.85
Plus tax
Nature's Way
Valerian 90 Vegetarian Capsules
90 ea, $0.18/1ea
Low Stock
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Natural Calm
Ionic Magnesium Citrate Powder Kids Organic Raspberrry-Lemon Flavour
113 g, $17.69/100g
Low Stock
sale: $28.79, formerly: $35.99
SAVE $7.20
Plus tax
Natural Calm
Sweet Lemon Flavour A Magnesium Powder Supplement
226 g, $12.74/100g
sale: $20.24, formerly: $25.99
SAVE $5.75
Plus tax
Renew Life
FibreSmart, Fibre Supplement
120 ea, $0.17/1ea

sale: $19.34, formerly: $21.49
SAVE $2.15
Plus tax
Life Brand
Glucosamine Tumeric 750Mg 120 Tablets
120 ea, $0.16/1ea
Low Stock

sale: $39.99, formerly: $44.99
SAVE $5.00
Plus tax
VITAL PROTEINS
Collagen Creamer, Vanilla-flavoured
303 g, $13.20/100g
Low Stock

sale: $17.09, formerly: $18.99
SAVE $1.90
Plus tax
Life Brand
i-Care Eye Supplement, 60 Coated Tablets
60 ea, $0.28/1ea

sale: $55.99, formerly: $59.99
SAVE $4.00
Plus tax
VITAL PROTEINS
Marine Collagen Peptides Powder
221 g, $25.33/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































