Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $8.09, formerly: $8.99
SAVE $0.90
Plus tax
Life Brand
Odourless Garlic 120 Softgels
120 ea, $0.07/1ea
Low Stock

$16.49
Plus tax
Webber Naturals
Vegetarian Capsules Vitamin Biotin 2500 Mcg
90 ea, $0.18/1ea
Low Stock
sale: $28.79, formerly: $35.99
SAVE $7.20
Plus tax
Natural Calm
Original Unflavoured A Magnesium Powder Supplement
226 g, $12.74/100g

sale: $11.69, formerly: $12.99
SAVE $1.30
Plus tax
Life Brand
Maximum Calcium With Vitamin D3 400 Iu 650 Mg Calcium 120 Tablets
120 ea, $0.10/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $14.79, formerly: $18.49
SAVE $3.70
Plus tax
Emergen C
Crystals Powder, Orange flavour
24 ea, $0.62/1ea
sale: $26.34, formerly: $30.99
SAVE $4.65
Plus tax
NutraSea
Omega 3 EPA and DHA One Daily Liquid Gels 30 count, Fresh Mint
30 ea, $0.88/1ea
Low Stock
sale: $37.49, formerly: $41.99
SAVE $4.50
Plus tax
Renew Life
Ultimate Flora Extra Care Probiotic, 50 Billion Active Cultures, 30 Vegetarian capsules
30 ea, $1.25/1ea
Low Stock
sale: $30.59, formerly: $35.99
SAVE $5.40
Plus tax
NutraSea
Omega 3 EPA and DHA Liquid Gels 60 count, Fresh Mint
60 ea, $0.51/1ea
Low Stock
Low Stock

$24.99
Plus tax
Webber Naturals
Joint Ease Glucosamine Chondroitin, 500mg
360 ea, $0.07/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































