Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock

sale: $17.09, formerly: $18.99
SAVE $1.90
Plus tax
Life Brand
i-Care Eye Supplement, 60 Coated Tablets
60 ea, $0.28/1ea
sale: $15.19, formerly: $16.14
SAVE $0.95
Plus tax
Emergen C
Immune Plus Elderberry Powder
18 ea, $0.84/1ea
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $16.14
SAVE $0.95
Plus tax
Emergen C
Immune+ Super Orange 1000Mg Vitamin C And Multivitamin Supplement, 24 Count
24 ea, $0.63/1ea
Low Stock
sale: $22.94, formerly: $26.99
SAVE $4.05
Plus tax
Nature's Way
Internal Deodorant
90 ea, $0.25/1ea
Low Stock
$25.99
Plus tax
Jamieson
Jamieson Probiotic Immune Gummies Elderberry Flavour, 70 Count
70 ea, $0.37/1ea
Low Stock

sale: $55.99, formerly: $61.25
SAVE $5.26
Plus tax
Genuine Health
Joint Care+ Fast Pain Relief+, Natural Eggshell Membrane
60 ea, $0.93/1ea
Low Stock
sale: $18.79, formerly: $19.96
SAVE $1.17
Plus tax
Centrum
Junior Multigummies Multivitamin And Multimineral Supplement
120 ea, $0.16/1ea
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $16.14
SAVE $0.95
Plus tax
Emergen C
Lemon Lime 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.51/1ea
Low Stock

sale: $6.74, formerly: $8.91
SAVE $2.17
Plus tax
Life Brand
Liquid Vitamin D 1000Iu 25Ml
25 ml, $0.27/1ea
Low Stock

sale: $11.69, formerly: $13.59
SAVE $1.90
Plus tax
Life Brand
Liquid Vitamin D3 400 IU
15 ml, $77.93/100ml
Low Stock

$40.99
Plus tax
Webber Naturals
Lutein Maximum Strength 40 Mg Value Size
120 ea, $0.34/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































