Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
Low Stock
Low Stock

sale: $15.59, formerly: $16.56
SAVE $0.97
Plus tax
Centrum
Men 50+ Tablets
90 ea, $0.17/1ea

sale: $15.59, formerly: $16.56
SAVE $0.97
Plus tax
Centrum
Men Tablets
90 ea, $0.17/1ea
Low Stock
sale: $17.47, formerly: $22.99
SAVE $5.52
Plus tax
OLLY
Men's Multi Gummy Supplement with no artificial flavours and colours Blackberry Blitz
90 ea, $0.19/1ea
Out of Stock

sale: $8.09, formerly: $8.99
SAVE $0.90
Plus tax
Life Brand
Mild Iron 28 mg 90 Capsules
90 ea, $0.09/1ea
Low Stock

sale: $14.79, formerly: $18.26
SAVE $3.47
Plus tax
Centrum
Minis Women 50+ Multivitamin And Multimineral Supplement, 160 Count
160 ea, $0.09/1ea

sale: $9.89, formerly: $10.99
SAVE $1.10
Plus tax
Life Brand
Mint Flavour Fast Dissolving Melatonin 5 mg 120 Sublingual Tablets Value Pack
120 ea, $0.08/1ea
sale: $44.99, formerly: $51.49
SAVE $6.50
Plus tax
Ancient Nutrition
Multi Collagen Protein Chocolate Flavour Ancient Joint
298 g, $15.10/100g
Low Stock
sale: $44.99, formerly: $51.49
SAVE $6.50
Plus tax
Ancient Nutrition
Multi Collagen Protein Unflavoured Ancient Joint
234 g, $19.23/100g
Low Stock
sale: $44.99, formerly: $51.49
SAVE $6.50
Plus tax
Ancient Nutrition
Multi Collagen Protein Vanilla Flavour Ancient Joint
242 g, $18.59/100g
Low Stock
sale: $17.99, formerly: $21.24
SAVE $3.25
Plus tax
Centrum
Multigummies Adult 50+ Multivitamin And Multimineral Supplement, 130 Count
130 ea, $0.14/1ea
Low Stock
sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
Plus tax
Centrum
Multigummies Men Multivitamin And Multimineral Supplement, 130 Count
130 ea, $0.14/1ea
sale: $17.99, formerly: $21.24
SAVE $3.25
Plus tax
Centrum
Multigummies Multi+Beauty, 90 Count
90 ea, $0.20/1ea
sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
Plus tax
Centrum
Multigummies Women 50+ Multivitamin And Multimineral Supplement, 120 Count
120 ea, $0.15/1ea
sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
Plus tax
Centrum
Multigummies Women Multivitamin And Multimineral Supplement
130 ea, $0.14/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Gusto! Brioche Style Buns
520 g, $0.83/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































