Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Out of Stock

sale: $8.54, formerly: $9.49
SAVE $0.95
Plus tax
Life Brand
Omega-3 Children'S Gummies, Fruit Blast, 60 Gummy Supplements
60 ea, $0.14/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $7.19, formerly: $7.99
SAVE $0.80
Plus tax
Life Brand
Orange Flavour Vitamin C 500 mg 120 Chewable Tablets
120 ea, $0.06/1ea
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Life Brand
Orange Flavour Vitamin C 500 mg 200 Chewable Tablets
200 ea, $0.04/1ea

sale: $21.59, formerly: $23.99
SAVE $2.40
Plus tax
Life Brand
Orange Flavour Vitamin C 500 mg 500 Chewable Tablets
500 ea, $0.04/1ea
Low Stock
sale: $29.74, formerly: $31.99
SAVE $2.25
Plus tax
Nature's Way
Oregano Oil 60 Vegetarian Capsules
60 ea, $0.50/1ea
Low Stock

sale: $52.99, formerly: $60.99
SAVE $8.00
Plus tax
Genuine Health
Organic Vegan Vanilla Protein Powder
600 g, $8.83/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g
sale: $6.00, formerly: $12.00
SAVE $6.00
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, European
250 g, $2.40/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































