Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $11.04, formerly: $12.99
SAVE $1.95
Plus tax
Nature's Way
Nature'S Way Zinc Lozenges 60Ct
60 ea, $0.18/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $32.29, formerly: $37.99
SAVE $5.70
Plus tax
Nature's Way
NutraVege, Omega 3 Vitamin D, Plant Based Liquid 200 mL
200 ml, $16.15/100ml
Low Stock
sale: $8.09, formerly: $8.99
SAVE $0.90
Plus tax
Life Brand
Odourless Garlic 120 Softgels
120 ea, $0.07/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $30.59, formerly: $35.99
SAVE $5.40
Plus tax
NutraSea
Omega 3 EPA and DHA Liquid Gels 60 count, Fresh Mint
60 ea, $0.51/1ea
Low Stock
sale: $26.34, formerly: $30.99
SAVE $4.65
Plus tax
NutraSea
Omega 3 EPA and DHA One Daily Liquid Gels 30 count, Fresh Mint
30 ea, $0.88/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g
sale: $6.00, formerly: $12.00
SAVE $6.00
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, European
250 g, $2.40/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































