Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $44.99, formerly: $51.49
SAVE $6.50
Plus tax
Ancient Nutrition
Multi Collagen Protein Chocolate Flavour Ancient Joint
298 g, $15.10/100g
Low Stock
sale: $44.99, formerly: $51.49
SAVE $6.50
Plus tax
Ancient Nutrition
Multi Collagen Protein Unflavoured Ancient Joint
234 g, $19.23/100g
Low Stock
sale: $44.99, formerly: $51.49
SAVE $6.50
Plus tax
Ancient Nutrition
Multi Collagen Protein Vanilla Flavour Ancient Joint
242 g, $18.59/100g
Low Stock

sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
IronKids Essentials
Multi-Vitamin Gummies
120 ea, $0.11/1ea
Low Stock
sale: $17.99, formerly: $21.24
SAVE $3.25
Plus tax
Centrum
Multigummies Adult 50+ Multivitamin And Multimineral Supplement, 130 Count
130 ea, $0.14/1ea
Low Stock
sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
Plus tax
Centrum
Multigummies Men 50+ Multivitamin And Multimineral Supplement, 120 Count
120 ea, $0.15/1ea
Low Stock
sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
Plus tax
Centrum
Multigummies Men Multivitamin And Multimineral Supplement, 130 Count
130 ea, $0.14/1ea
sale: $17.99, formerly: $21.24
SAVE $3.25
Plus tax
Centrum
Multigummies Multi+Beauty, 90 Count
90 ea, $0.20/1ea
sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
Plus tax
Centrum
Multigummies Women 50+ Multivitamin And Multimineral Supplement, 120 Count
120 ea, $0.15/1ea
sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
Plus tax
Centrum
Multigummies Women Multivitamin And Multimineral Supplement
130 ea, $0.14/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $15.59, formerly: $19.49
SAVE $3.90
Plus tax
Vitafusion
MultiVites Adult Gummy Multivitamin
150 ea, $0.10/1ea
sale: $16.99, formerly: $19.99
SAVE $3.00
Plus tax
A Vogel
Nasal Spray Sinus
20 ml, $84.95/100ml
3,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $11.99, formerly: $13.99
SAVE $2.00
Plus tax
Roar Organic
Naturally Flavoured Vitamin & Electrolyte Drink Mix Berry Lemonade Powder
50.2 g, $23.88/100g
sale: $11.99, formerly: $13.99
SAVE $2.00
Plus tax
Roar Organic
Naturally Flavoured Vitamin & Electrolyte Drink Mix Strawberry Watermelon Powder
50.2 g, $23.88/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































