Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $15.19, formerly: $16.14
SAVE $0.95
Plus tax
Emergen C
Lemon Lime 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.51/1ea
Low Stock

sale: $11.69, formerly: $13.59
SAVE $1.90
Plus tax
Life Brand
Liquid Vitamin D3 400 IU
15 ml, $77.93/100ml
Low Stock
Low Stock

$40.99
Plus tax
Webber Naturals
Lutein Maximum Strength 40 Mg Value Size
120 ea, $0.34/1ea
Low Stock

sale: $14.39, formerly: $15.99
SAVE $1.60
Plus tax
Life Brand
Maca With Ginseng, 500 Mg, 90 Capsules
90 ea, $0.16/1ea

sale: $11.24, formerly: $12.49
SAVE $1.25
Plus tax
Life Brand
Magnesium 500 mg 90 Tablets
90 ea, $0.12/1ea
sale: $27.19, formerly: $31.99
SAVE $4.80
Plus tax
Nature's Way
Magnesium Glycinate Plus 110 Mg
120 ea, $0.23/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Gusto! Brioche Style Buns
520 g, $0.83/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































