Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock

sale: $13.94, formerly: $15.49
SAVE $1.55
Plus tax
Life Brand
Extra Strength 5 Htp, 200Mg, 60 Timed Release Tablets
60 ea, $0.23/1ea
Low Stock
Out of Stock
Out of Stock

$28.99
Plus tax
Jamieson
Extra Strength Omega-3 No Fishy Aftertaste 700 mg
100 ea, $0.29/1ea
Low Stock
sale: $12.60, formerly: $14.00
SAVE $1.40
Plus tax
Life Brand
Extra Strength Oregano Oil, 90 Softgels
90 ea, $0.14/1ea
Low Stock

sale: $52.99, formerly: $60.99
SAVE $8.00
Plus tax
Genuine Health
Fermented Organic Vegan Proteins+ Powder Unsweetened & Unflavoured
600 g, $8.83/100g
Low Stock
sale: $20.24, formerly: $25.99
SAVE $5.75
Plus tax
Renew Life
FibreSmart, Fibre Supplement
120 ea, $0.17/1ea

sale: $11.69, formerly: $12.99
SAVE $1.30
Plus tax
Life Brand
Folic Acid 1 mg 365 Tablets Value Pack
365 ea, $0.03/1ea
Low Stock

sale: $29.59, formerly: $31.44
SAVE $1.85
Plus tax
Centrum
Forte Essentials Adult Multivitamin And Multimineral Supplement, 250 Count
250 ea, $0.12/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock

sale: $19.34, formerly: $21.49
SAVE $2.15
Plus tax
Life Brand
Glucosamine Chondroitin MSM 1300 mg 120 Caplets
120 ea, $0.16/1ea
Out of Stock

$31.99
Plus tax
Jamieson
Glucosamine Chondroitin MSM Caplets, 1,300 mg
120 ea, $0.27/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































