Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $27.19, formerly: $31.99
SAVE $4.80
Plus tax
Nature's Way
Magnesium Glycinate Plus 110 Mg
120 ea, $0.23/1ea
Low Stock
sale: $25.59, formerly: $31.99
SAVE $6.40
Plus tax
OLLY
Ultra Strength Sleep Softgels, Sleep
60 ea, $0.43/1ea
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $16.14
SAVE $0.95
Plus tax
Emergen C
Gummies 500Mg Vitamin C Supplement, Orange, Tangerine & Raspberry Flavours
45 ea, $0.34/1ea
sale: $44.99, formerly: $51.49
SAVE $6.50
Plus tax
Ancient Nutrition
Multi Collagen Protein Unflavoured Ancient Joint
234 g, $19.23/100g
Low Stock
sale: $25.99, formerly: $29.25
SAVE $3.26
Plus tax
Genuine Health
Marine Clean Collagen, Unflavored Hydrolyzed Collagen Powder, Wild Caught Fish
140 g, $18.56/100g
Low Stock
Low Stock

sale: $52.99, formerly: $60.99
SAVE $8.00
Plus tax
Genuine Health
Fermented Organic Vegan Proteins+, Natural Chocolate Protein Powder
600 g, $8.83/100g
Low Stock
Low Stock

sale: $22.04, formerly: $24.49
SAVE $2.45
Plus tax
Life Brand
Acidophilus with Bifidus 6 billion active cells
180 ea, $0.12/1ea
Out of Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $28.79, formerly: $35.99
SAVE $7.20
Plus tax
Natural Calm
A Magnesium Powder Supplement Orange Flavour
226 g, $12.74/100g

sale: $45.00, formerly: $54.99
SAVE $9.99
Plus tax
Genuine Health
Advanced Gut Health Probiotic Immune + Vitamin D And Zinc
30 ea, $1.50/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Gusto! Brioche Style Buns
520 g, $0.83/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































