Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $19.99, formerly: $21.99
SAVE $2.00
Plus tax
Flora
Iron + With B-Vitamin Complex
240 ml, $8.33/100ml
2,000 PC Optimum Points
Low Stock

sale: $52.99, formerly: $60.99
SAVE $8.00
Plus tax
Genuine Health
Organic Vegan Vanilla Protein Powder
600 g, $8.83/100g
Low Stock

sale: $11.69, formerly: $12.99
SAVE $1.30
Plus tax
Life Brand
Folic Acid 1 mg 365 Tablets Value Pack
365 ea, $0.03/1ea
Low Stock
sale: $12.74, formerly: $14.99
SAVE $2.25
Plus tax
Nature's Way
Zinc Mixed Berry Flavour 4+ Ages
60 ea, $0.21/1ea

sale: $13.04, formerly: $14.49
SAVE $1.45
Plus tax
Life Brand
Spectrum Women 90 Tablets
90 ea, $0.14/1ea

sale: $13.04, formerly: $16.49
SAVE $3.45
Plus tax
Life Brand
Apple Cider Vinegar, 500Mg, 240 Capsules
240 ea, $0.05/1ea
sale: $13.49, formerly: $14.99
SAVE $1.50
Plus tax
Life Brand
Calcium 600 mg with Vitamin D3 500 IU 90 Softgels
90 ea, $0.15/1ea
Low Stock
Low Stock
$25.99
Plus tax
Jamieson
Jamieson Probiotic Immune Gummies Elderberry Flavour, 70 Count
70 ea, $0.37/1ea
Low Stock

sale: $37.99, formerly: $42.99
SAVE $5.00
Plus tax
VITAL PROTEINS
Bovine Collagen Powder, Hydrolyzed Collagen Per Serving - Unflavoured
284 g, $13.38/100g
Low Stock

sale: $21.59, formerly: $23.99
SAVE $2.40
Plus tax
Life Brand
Orange Flavour Vitamin C 500 mg 500 Chewable Tablets
500 ea, $0.04/1ea
Low Stock
Low Stock

sale: $13.04, formerly: $14.49
SAVE $1.45
Plus tax
Life Brand
Vitamin B50 Complex 120 Tablets
120 ea, $0.11/1ea

sale: $52.99, formerly: $60.99
SAVE $8.00
Plus tax
Genuine Health
Fermented Organic Vegan Proteins+ Powder Unsweetened & Unflavoured
600 g, $8.83/100g
Low Stock
Low Stock

sale: $8.54, formerly: $9.49
SAVE $0.95
Plus tax
Life Brand
Omega-3 Children'S Gummies, Fruit Blast, 60 Gummy Supplements
60 ea, $0.14/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $14.99, formerly: $17.99
SAVE $3.00
Plus tax
A Vogel
Echinaforce Hot Hot Drink, Extra Strength
100 ml, $14.99/100ml
3,000 PC Optimum Points
sale: $17.99, formerly: $22.99
SAVE $5.00
Plus tax
A Vogel
Echinaforce
50 ml, $35.98/100ml
3,000 PC Optimum Points
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml
sale: $6.00, formerly: $12.00
SAVE $6.00
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, European
250 g, $2.40/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































