Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $15.29, formerly: $16.99
SAVE $1.70
Plus tax
Life Brand
Cod Liver Oil With Vitamin A & D3, 1100 Mg, 100 Softgels
100 ea, $0.15/1ea
Out of Stock
Low Stock

$23.49
Plus tax
Webber Naturals
B12 250 Mcg Methylcobalamin Value Size
200 ea, $0.12/1ea
Low Stock
Low Stock

$40.99
Plus tax
Webber Naturals
Lutein Maximum Strength 40 Mg Value Size
120 ea, $0.34/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $7.64, formerly: $8.49
SAVE $0.85
Plus tax
Life Brand
Vitamin E 200 IU 100 Softgels
100 ea, $0.08/1ea
Low Stock

sale: $8.09, formerly: $8.99
SAVE $0.90
Plus tax
Life Brand
Potassium 99Mg 100 Tablets
100 ea, $0.08/1ea
sale: $15.74, formerly: $17.49
SAVE $1.75
Plus tax
Life Brand
Spectrum Multivitamin Gummy for Mens 50+ Mixed Fruit Flavour, 130 Gummies
130 ea, $0.12/1ea

sale: $56.00, formerly: $58.99
SAVE $2.99
Plus tax
Progressive
Grass Fed Whey Protein Powder
850 g, $65.88/100g
Low Stock

sale: $41.99, formerly: $44.99
SAVE $3.00
Plus tax
Genuine Health
Advanced Gut Health Probiotic 50 Billion Cfu Daily Care
30 ea, $1.40/1ea
Low Stock
sale: $59.49, formerly: $68.00
SAVE $8.51
Plus tax
NutraSea
Vitamin D Liquid Omega 3 EPA and DHA 500ml, Grapefruit Tangerine
500 ml, $11.90/100ml
Low Stock

sale: $29.59, formerly: $31.44
SAVE $1.85
Plus tax
Genacol
Anti-Inflammatory
90 ea, $0.33/1ea
Low Stock
sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
Plus tax
Life Brand
Vitamin E 400 IU 200 Softgels
200 ea, $0.09/1ea
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Gusto! Brioche Style Buns
520 g, $0.83/100g

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































