Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $22.49, formerly: $24.99
SAVE $2.50
Plus tax
Life Brand
Probiotic, 6 Million Cultures, 180 Caplets
180 ea, $0.12/1ea
Low Stock
Low Stock

sale: $45.99, formerly: $57.99
SAVE $12.00
Plus tax
Perfect Sports
Hulk Clean Mass Gainer Protein Powder Drink Mix Vanilla Ice Cream
1.36 kg, $3.38/100g

sale: $41.99, formerly: $44.99
SAVE $3.00
Plus tax
Genuine Health
Vegan Capsules Probiotic Women'S Daily Advanced Gut Health
30 ea, $1.40/1ea
Low Stock
sale: $12.14, formerly: $13.49
SAVE $1.35
Plus tax
Life Brand
Vitamin E 400 IU 120 Softgels
120 ea, $0.10/1ea
sale: $13.04, formerly: $14.49
SAVE $1.45
Plus tax
Life Brand
Spectrum Prenatal 100 Tablets
100 ea, $0.13/1ea
Low Stock
sale: $32.79, formerly: $40.99
SAVE $8.20
Plus tax
Natural Calm
Magnesium Gummies Raspberry Lemon Flavour
120 ea, $0.27/1ea
Low Stock
sale: $11.99, formerly: $13.99
SAVE $2.00
Plus tax
Roar Organic
Naturally Flavoured Vitamin & Electrolyte Drink Mix Berry Lemonade Powder
50.2 g, $23.88/100g

sale: $12.59, formerly: $15.99
SAVE $3.40
Plus tax
Life Brand
Calcium Citrate 300 mg 120 Tablets
120 ea, $0.10/1ea
sale: $26.99, formerly: $29.99
SAVE $3.00
Plus tax
Life Brand
Ultra Concentrate Omega-3 Fish Oil 1200 mg 200 Softgels
200 ea, $0.13/1ea
Low Stock

sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
IronKids Essentials
Multi-Vitamin Gummies
120 ea, $0.11/1ea
Low Stock

sale: $24.00, formerly: $28.99
SAVE $4.99
Plus tax
Genuine Health
Advanced Gut Health Probiotic Kids 5 Billion Cfu Daily Care Lemonade Chewables
30 ea, $0.80/1ea
sale: $14.39, formerly: $15.99
SAVE $1.60
Plus tax
Life Brand
Spectrum Men 50 Plus 90 Tablets
90 ea, $0.16/1ea
Low Stock

$29.99
Plus tax
Jamieson
100% Complete Multivitamin Caplets For Women 50+
160 ea, $0.19/1ea
Low Stock

sale: $22.49, formerly: $24.99
SAVE $2.50
Plus tax
Life Brand
Extra Strength Organic Oregano Oil
25 ml, $89.96/100ml
Low Stock
sale: $9.89, formerly: $10.99
SAVE $1.10
Plus tax
Life Brand
Extra Strength Melatonin 5 mg 90 Soft Gels
90 ea, $0.11/1ea

$29.99
Plus tax
Jamieson
100% Complete Multivitamin Caplets for Men 50+
160 ea, $0.19/1ea
Low Stock
sale: $17.99, formerly: $20.99
SAVE $3.00
Plus tax
A Vogel
Tablets Cold & Flu Extra Strength
30 ea, $0.60/1ea
3,000 PC Optimum Points
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.75/100g

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































