Deodorants & Antiperspirants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Eucalpytus and Mint, Aluminum Free
75 g, $20,253.33/100g
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Coconut and Vanilla, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Sweet Peach & Nectar, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Cucumber and Mint, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Cool Ocean Essential Oils
85 g, $7.05/100g
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Plus tax
Degree
Advanced Antiperspirant Dry Spray Adventure
107 g, $6.07/100g
Low Stock
sale: $8.50, formerly:
Limit 4, after limit $9.49
Plus tax
Dove
Stain Defense Fresh 72H Protection Antiperspirant Stick
76 g, $12.49/100g

sale: $11.49, formerly: $11.99
SAVE $0.50
Plus tax
Dove
Clinical Protection Antiperspirant for Women Original Clean
45 g, $25.53/100g
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Plus tax
Degree
UltraClear Black + White Dry Spray Antiperspirant
107 g, $6.07/100g
Low Stock
sale: $2.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Speed Stick
Antiperspirant Deodorant For Men, Irish Spring Scent
76 g, $5.26/100g
$10.49
Plus tax
Dove
Nourishing Secrets Advanced Care Lavender Scent Deodorant for Women
107 g, $9.80/100g
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Ice Chill Deodorant Stick, Iced Mint & Lemon, 48h Fragrance
85 g, $7.05/100g
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Axe
Premium Body Spray for Men, Blue Lavender deodorant
113 g, $7.96/100g
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Plus tax
Degree
Advanced Antiperspirant Fresh Energy
74 g, $8.77/100g

sale: $7.99, formerly: $8.50
SAVE $0.51
Plus tax
Hello
Clean + Fresh Aluminum Free Deodorant for Women and Men
73 g, $10.95/100g
Low Stock
$6.59
Plus tax
Secret
Fresh Antiperspirant and Deodorant Invisible Solid, Cocoa Butter
45 g, $14.64/100g
Low Stock
sale: $2.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Speed Stick
Power Antiperspirant Deodorant for Men, Sport Scent,
85 g, $4.71/100g
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Plus tax
Degree
Ultraclear Black + White Antiperspirant
74 g, $8.77/100g

sale: $11.49, formerly: $11.99
SAVE $0.50
Plus tax
Dove
Men+Care 96h Clinical Protection Antiperspirant Stick, Clean Comfort
48 g, $23.94/100g
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Anarchy for Her Body Spray, Pomegranate & Sandalwood
113 g, $5.30/100g
Low Stock

sale: $7.99, formerly: $8.50
SAVE $0.51
Plus tax
Hello
Unicorn Aluminum Free Deodorant with Shea Butter
73 g, $10.95/100g
sale: $2.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Speed Stick
Deodorant Glacier
85 g, $4.71/100g
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Infinite Deodorant Body Spray, Grapefruit & Patchouli
113 g, $5.30/100g
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Stick, Dark Temptation, Dark Chocolate
85 g, $7.05/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g






















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































