Bath, Shower & Body Care
Filters
Bath, Shower & Body Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $45.89, formerly: $48.59
SAVE $2.70
Plus tax
Olay
Super Serum Night Repair
30 ml, $152.97/100ml
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Excite Body Wash for 24H Freshness, Coconut and Black Pepper
473 ml, $1.27/100ml
sale: $9.50, formerly: $12.99
SAVE $3.49
Plus tax
Dove
Body Wash Pamper Shea Butter & Vanilla Skin Cleanser
591 ml, $1.61/100ml
sale: $8.79, formerly: $10.99
SAVE $2.20
Plus tax
DR.Squatch
Wood Barrel Bourbon Bar Soap
141.7 g, $6.20/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.99
Plus tax
Irish Spring
Active Scrub Exfoliating Body Wash for Men
591 ml, $1.35/100ml
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Nivea
Indulging Body Wash Rose & Almond Oil Value Format
887 ml, $1.01/100ml
sale: $13.19, formerly: $13.59
SAVE $0.40
Plus tax
Native
Body Wash, Sandalwood & Shea Butter
532 ml, $2.48/100ml
Low Stock
sale: $8.50, formerly: $10.49
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Body and Face Wash Purifying Charcoal + Clay
532 ml, $1.60/100ml
Low Stock
sale: $11.99, formerly: $12.99
SAVE $1.00
Plus tax
Dove
Body Scrub Brown Sugar & Coconut Butter
425 g, $2.82/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.99
Plus tax
Irish Spring
5 in 1 Body Wash, Golden Honey & Vetiver Scent
591 ml, $1.35/100ml
sale: $9.50, formerly: $12.99
SAVE $3.49
Plus tax
Dove
Active + Fresh 3N1 Body, Hair and Face Wash for Men
710 ml, $1.34/100ml
sale: $9.50, formerly: $13.99
SAVE $4.49
Plus tax
Dove
Hydrating Clean Comfort Bar Soap 3-N-1 Hand & Body + Face + Shave Bar Soap
637 g, $1.49/100g
sale: $9.50, formerly: $13.99
SAVE $4.49
Plus tax
Dove
Beauty Bar Glacial Water & Avocado Oil Hydrating
636 g, $1.49/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g




















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































