Bath, Shower & Body Care
Filters
Bath, Shower & Body Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $9.50, formerly: $13.99
SAVE $4.49
Plus tax
Dove
Beauty Bar Soap for Nourished, Radiant Skin, Shea Butter
637 g, $1.49/100g
Low Stock
sale: $9.50, formerly: $13.99
SAVE $4.49
Plus tax
Dove
Skin Care Beauty Bar For Softer Skin Cucumber and Green Tea
637 g, $1.49/100g
sale: $8.50, formerly: $10.49
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Refreshing Extra Fresh Body and Face Wash
532 ml, $1.60/100ml
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.99
Plus tax
Irish Spring
Aloe Mist Moisturizing Body Wash for Men
591 ml, $1.35/100ml
sale: $13.19, formerly: $13.59
SAVE $0.40
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Coconut and Vanilla, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.48/100ml
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
Softsoap
Creamy Moisture Body Wash
591 ml, $1.18/100ml
sale: $19.54, formerly: $22.99
SAVE $3.45
Plus tax
Cerave
Salicylic Acid Face Cleanser, Exfoliating & Fragrance-Free
473 ml, $4.13/100ml
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
Softsoap
Hawaiian Luau Moisturizing Body Wash
591 ml, $1.18/100ml
Low Stock
sale: $8.50, formerly: $10.49
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Hydrating Clean Comfort Body and Face Wash
532 ml, $1.60/100ml
Low Stock

$13.99
Plus tax
Aveeno
Daily Moisturizing Body Wash for Sensitive Skin
532 ml, $2.63/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































