Body Wash & Shower Gels
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
Softsoap
Exfoliating Scrub Body Wash, Coconut Butter Scent
591 ml, $1.18/100ml
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
Softsoap
Creamy Moisture Body Wash
591 ml, $1.18/100ml
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
Softsoap
Energizing Moisturizing Body Wash
591 ml, $1.18/100ml
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.99
Plus tax
Irish Spring
Original Moisturizing Body Wash for Men
591 ml, $1.35/100ml
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
Softsoap
Luminous Oils Body Wash, Macadamia Oil & Soft Peony
591 ml, $1.18/100ml
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.99
Plus tax
Irish Spring
5 in 1 Body Wash for Men, Cool Fresh Scent
591 ml, $1.35/100ml
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Body Wash Apollo Sage & Cedarwood
473 ml, $1.27/100ml
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
Softsoap
Moisturizing Body Wash, Citrus and Berry Splash
591 ml, $1.18/100ml
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.99
Plus tax
Irish Spring
Moisture Blast Body Wash for Men
591 ml, $1.35/100ml
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Body Wash Phoenix Crushed Mint & Rosemary
473 ml, $1.27/100ml
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Body Wash for Long Lasting Freshness, Dark Temptation
473 ml, $1.27/100ml
sale: $8.50, formerly: $10.49
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Refreshing Extra Fresh Body and Face Wash
532 ml, $1.60/100ml
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.99
Plus tax
Irish Spring
Aloe Mist Moisturizing Body Wash for Men
591 ml, $1.35/100ml
sale: $13.19, formerly: $13.59
SAVE $0.40
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Coconut and Vanilla, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.48/100ml
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
Softsoap
Creamy Moisture Body Wash
591 ml, $1.18/100ml
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
Softsoap
Hawaiian Luau Moisturizing Body Wash
591 ml, $1.18/100ml
sale: $8.50, formerly: $10.49
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Hydrating Clean Comfort Body and Face Wash
532 ml, $1.60/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































