Bath, Shower & Body Care
Filters
Bath, Shower & Body Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Plus tax
Irish Spring
Original Deodorant Bar Soap for Men, 6 Pack
6x104.0 g, $1.36/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Plus tax
Irish Spring
Aloe Mist Deodorant Bar Soap, 6 Pack
6x104.0 g, $1.36/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
Softsoap
Exfoliating Scrub Body Wash, Coconut Butter Scent
591 ml, $1.18/100ml
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
Softsoap
Creamy Moisture Body Wash
591 ml, $1.18/100ml
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
Softsoap
Energizing Moisturizing Body Wash
591 ml, $1.18/100ml
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.99
Plus tax
Irish Spring
Original Moisturizing Body Wash for Men
591 ml, $1.35/100ml
sale: $9.50, formerly: $13.99
SAVE $4.49
Plus tax
Dove
Beauty Bar, Fragrance Free, Hypoallergenic Sensitive Skin
637 g, $1.49/100g
sale: $9.50, formerly: $13.99
SAVE $4.49
Plus tax
Dove
Beauty Bar Moisturizing for Gentle Soft Skin Care Original
637 g, $1.49/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
Softsoap
Luminous Oils Body Wash, Macadamia Oil & Soft Peony
591 ml, $1.18/100ml
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.99
Plus tax
Irish Spring
5 in 1 Body Wash for Men, Cool Fresh Scent
591 ml, $1.35/100ml
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Body Wash Apollo Sage & Cedarwood
473 ml, $1.27/100ml
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
Softsoap
Moisturizing Body Wash, Citrus and Berry Splash
591 ml, $1.18/100ml
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.99
Plus tax
Irish Spring
Moisture Blast Body Wash for Men
591 ml, $1.35/100ml
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Body Wash Phoenix Crushed Mint & Rosemary
473 ml, $1.27/100ml
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Plus tax
Irish Spring
Icy Blast Deodorant Bar Soap for Men
6x104.0 g, $1.36/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Plus tax
Irish Spring
Icy Blast Deodorant Bar Soap, 6 Pack
6x104.0 g, $1.36/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Body Wash for Long Lasting Freshness, Dark Temptation
473 ml, $1.27/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































