Bath, Shower & Body Care
Filters
Bath, Shower & Body Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $13.19, formerly: $13.59
SAVE $0.40
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Coconut and Vanilla, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.48/100ml
sale: $13.19, formerly: $13.59
SAVE $0.40
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Eucalyptus and Mint, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.48/100ml
Low Stock
sale: $5.99, formerly: $7.49
SAVE $1.50
Plus tax
Caprina
Goat's Milk Soap, Original Formula
270 g, $2.22/100g
sale: $23.36, formerly: $27.49
SAVE $4.13
Plus tax
Cerave
Foaming Face Wash for Normal to Oily Skin
562 ml, $4.16/100ml
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
Softsoap
Body Wash and Shave Gel, Creamy Strawberry Scent
591 ml, $1.18/100ml
$16.99
Plus tax
Dove
Men+Care Hydrating Clean Comfort Body and Face Wash for Men with Pump
950 ml, $1.79/100ml
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
Softsoap
Exfoliating Scrub Body Wash, Blackberry Sugar Scent
591 ml, $1.18/100ml
sale: $9.50, formerly: $12.99
SAVE $3.49
Plus tax
Dove
Men+Care Refreshing Extra Fresh Body and Face Wash
710 ml, $1.34/100ml
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
Softsoap
Bali Bliss Moisturizing Body Wash
591 ml, $1.18/100ml
sale: $9.50, formerly: $12.99
SAVE $3.49
Plus tax
Dove
Men+Care Hydrating Clean Comfort Body + Face Wash
710 ml, $1.34/100ml
sale: $9.50, formerly: $13.99
SAVE $4.49
Plus tax
Dove
Refreshing Extra Fresh Bar Soap 3-N-1 Hand & Body + Face + Shave
637 g, $1.49/100g
sale: $13.19, formerly: $13.59
SAVE $0.40
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Sea Salt and Cedar, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.48/100ml
sale: $23.36, formerly: $27.49
SAVE $4.13
Plus tax
Cerave
Hydrating Facial Cleanser for Normal to Dry Skin
562 ml, $4.16/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $9.50, formerly: $13.99
SAVE $4.49
Plus tax
Dove
Beauty Bar Soap Relaxing Lavender Oil & Chamomile
637 g, $1.49/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































