Bath, Shower & Body Care
Filters
Bath, Shower & Body Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $9.50, formerly: $12.99
SAVE $3.49
Plus tax
Dove
Body Wash Relax Lavender Oil & Chamomile Skin Cleanser
591 ml, $1.61/100ml
Out of Stock
sale: $9.50, formerly: $12.99
SAVE $3.49
Plus tax
Dove
Body Wash Glow Mango & Almond Butter Skin Cleanser
591 ml, $1.61/100ml
sale: $8.79, formerly: $10.99
SAVE $2.20
Plus tax
DR.Squatch
Men's Natural Soap Coconut Castaway
141.7 g, $6.20/100g
sale: $8.50, formerly: $10.49
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Moisturizing Hydration Balance Body and Face Wash
532 ml, $1.60/100ml
sale: $9.50, formerly: $13.99
SAVE $4.49
Plus tax
Dove
Beauty Bar Soap Rebalancing White Peach & Rice Milk
636 g, $1.49/100g
sale: $9.89, formerly: $10.99
SAVE $1.10
Plus tax
Life Brand
Normal to Oily Skin Night Facial Moisturizing Lotion
89 ml, $11.11/100ml
sale: $9.50, formerly: $13.99
SAVE $4.49
Plus tax
Dove
Body+Face Wash Hydrating Midnight Classico 24hr Nourishing
710 ml, $1.34/100ml
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
Softsoap
Body Wash and Shave Gel, Cool Cucumber Scent
591 ml, $1.18/100ml
sale: $9.50, formerly: $12.99
SAVE $3.49
Plus tax
Dove
Body Wash Replenishing Dragon Fruit & Coconut Cream,
591 ml, $1.61/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































