Bath, Shower & Body Care
Filters
Bath, Shower & Body Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $12.59, formerly: $13.99
SAVE $1.40
Plus tax
Burt's Bees
Refreshing Foaming Face Cleanser with Cucumber and Mint
141.9 ml, $8.87/100ml
Out of Stock
Out of Stock
Out of Stock
$20.00
Plus tax
Dove
Gift Set, Moisturizing Body Wash, Deodorant Stick & Shampoo, 3 Piece
3 ea, $6.67/1ea
Out of Stock
Low Stock
sale: $9.50, formerly: $12.99
SAVE $3.49
Plus tax
Dove
Body Wash Cucumber & Green Tea
591 ml, $1.61/100ml
sale: $9.50, formerly: $12.99
SAVE $3.49
Plus tax
Dove
Body Wash Deep Moisture 24hr Moisturizing Skin Cleanser
591 ml, $1.61/100ml
sale: $9.50, formerly: $12.99
SAVE $3.49
Plus tax
Dove
Body Wash Sensitive Skin Hypoallergenic Formula Skin Cleanser
591 ml, $1.61/100ml
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































