Bath, Shower & Body Care
Filters
Bath, Shower & Body Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.79, formerly: $10.99
SAVE $2.20
Plus tax
DR.Squatch
Men's Natural Soap Cool Fresh Aloe
141.7 g, $6.20/100g
sale: $8.49, formerly: $9.29
SAVE $0.80
Plus tax
Dove
Men+Care Cleansing Bar With Natural Oils Restore Sandalwood + Cardamom Oil
141 g, $6.02/100g
Low Stock

$14.49
Plus tax
Attitude
Super Leaves Natural Shower Gel Nourishing Olive Leaves
473 ml, $3.06/100ml
Out of Stock

$10.99
Plus tax
Live Clean
Lavender Vanilla Aromatherapy Foam Bath
750 ml, $1.47/100ml
Low Stock
sale: $11.49, formerly: $14.99
SAVE $3.50
Plus tax
Dove
Body Wash Rice Milk & Velvet Acai Cleansing & Moisturizing
517 ml, $2.22/100ml
sale: $14.00, formerly: $14.99
SAVE $0.99
Plus tax
OLLY
Renew Body Wash with Vitamin Complex, Jasmine Bergamot
502 ml, $2.79/100ml
4,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $22.39, formerly: $27.99
SAVE $5.60
Plus tax
Neutrogena
Collagen Bank Vitamin C Facial Serum
15 ml, $149.27/100ml
Low Stock
sale: $24.79, formerly: $30.99
SAVE $6.20
Plus tax
Neutrogena
Hydro Boost Niacinamide Serum, Hyaluronic Acid, 10 Niacinamide Vitamin B3, Fragrance Free Facial Serum
29 ml, $85.48/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































